KONST / Litografier / Färglitografi 17255036
nr 1725 5036
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
2 st, Signerad, färglitografi, numrerad 360 upplaga, yttermått inklusive ram: 50x40 ca
Monica Sahlin, svensk målare född i Jönköping 1948, död 2014.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:58:00
100 kr
150 kr
Monica Sahlin
Läs mer om Monica Sahlin